WEGALUX

CHARAKTERYSTYKA:

Emalia akrylowa EKO-WEGALUX jest dającym znakomite efekty dekoracyjne ekologicznym materiałem malarskim. Powłokę cechuje jedwabista struktura, duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na działanie czynników zewnętrznych. EKO-WEGALUX charakteryzuje doskonałe krycie, ponadto malowane emalią elementy uzyskują trwałą, intensywną i jednolitą barwę.

ZASTOSOWANIE:

Ekologiczna emalia akrylowa EKO-WEGALUX służy do malowania drewna, materiałów drewnopodobnych, zagruntowanych powierzchni metalowych, elementów gipsowych, ceramicznych, szklanych, papierowych. Szczególnie polecamy stosować emalię EKO-WEGALUX do malowania stolarki okiennej i drzwiowej oraz boazerii, lamperii i balustrad.
Świetne efekty daje zastosowanie EKO-WEGALUXU przy odnawianiu starych powierzchni malarskich takich jak meble okna, drzwi, a także do celów zdobniczych w przemyśle ceramicznym oraz zdobienia artystycznego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Emalię EKO-WEGALUX nanosimy pędzlem, wałkiem lub pistoletem. Stare powierzchnie malarskie należy przed malowaniem oczyścić i odtłuścić oraz ewentualnie przeszlifować. Powierzchnie metalowe należy uprzednio zagruntować farbą podkładową do metalu. Zaleca się stosowanie 2 warstw w odstępie ok. 2 godz. Po zakończeniu malowania sprzęt malarski umyć dokładnie w wodzie i wysuszyć. Czas schnięcia w temp. 20°C około 30 min.
Osiągnięcie pełnej wytrzymałości następuje po 24 godzinach. Zalecana temp. malowania powyżej 8°C.

INFORMACJE DODATKOWE:

EKO-WEGALUX jest bezpieczny w użyciu i nieszkodliwy dla zdrowia. Nie jest toksyczny i nie wymaga specjalnych zabezpieczeń w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

GWARANCJE:

Fabryka Farb WEGA gwarantuje za jakość produktu, jeżeli jest stosowany w/g wyżej podanych wskazówek i jednocześnie zaznacza, że nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe przeznaczenie, sposób użycia czy modyfikacje wyrobu za pomocą obcych substancji. Fabryka Farb WEGA rezerwuje sobie prawo do dokonania zmian własnego wyrobu w kierunku poprawy jego jakości.

Okres przydatności do użycia 8 m-cy od daty produkcji.
Przechowywać w temp. pow. 4°C.
Do długotrwałego przechowywania zaleca się chłodne, nie nasłonecznione pomieszczenia.

W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY KOLORY:

OPAKOWANIA:

 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.