WEGALIT

CHARAKTERYSTYKA:

Farba emulsyjna akrylowo-winylowa WEGALIT jest wysokogatunkowym materiałem malarskim dającym bardzo dobre efekty dekoracyjne. Powłoki cechuje intensywna barwa, wysoka trwałość, przepuszczalność pary wodnej i powietrza zapewniająca "oddychanie" tynków.

ZASTOSOWANIE:

Farba przeznaczona jest do malowania tynków i betonu, płyt wiórowych, pilśniowych, płyt gipsowych, gipsowo-kartonowych, tektury, papieru, tapet, drewna (po przeszlifowaniu go papierem ściernym i odpyleniu) oraz metalu (po zagruntowaniu farbą przeciwrdzewną lub podkładową).

SPOSÓB UŻYCIA:

Świeże tynki należy malować po 6-ciu tygodniach od ich położenia, rozpoczynając od gruntowania, gruntem akrylowym EKO-GRUNT.
Ściany pomalowane farbami klejowymi lub emulsyjnymi zeskrobać do tynku, umyć wodą z mydłem i zagruntować EKO-GRUNTEM przed nałożeniem WEGAKRYLU.
Zaleca się nakładanie 2 warstw w odstępie min. 2 godzin.

UWAGA:

Nie rozcieńczać rozcieńczalnikami organicznymi! Nie mieszać z farbami i pastami na innej bazie błonotwórczej niż dyspersja akrylowo-winylowa.

GWARANCJE:

Fabryka Farb WEGA gwarantuje za jakość produktu, jeżeli jest stosowany w/g wyżej podanych wskazówek i jednocześnie zaznacza, że nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe przeznaczenie, sposób użycia czy modyfikacje wyrobu za pomocą obcych substancji. Fabryka Farb WEGA rezerwuje sobie prawo do dokonania zmian własnego wyrobu w kierunku poprawy jego jakości.

Okres przydatności do użycia 12 miesięcy od daty produkcji.
Przechowywać w temp. 5°C
Do długotrwałego przechowywania zaleca się chłodne, nie nasłonecznione pomieszczenia.

W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY KOLORY:

OPAKOWANIA:

 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.