O firmie

Przedsiębiorstwo Biotech powstało 15 czerwca 1992 roku. Od początku zajmowało się produkcją, konfekcją i hadlem artykułami chemii budowlanej. Hurtownia i zakład produkcyjny znajduje się przy ulicy Chorzowska w Kielcach.
W roku 1996 Przedsiębiorstwo Biotech przekształciło się w spółkę cywilną Biotech 2 Zbigniew Sadlik i ska,   w tej formie prawnej pracuje do dnia dzisiejszego.

Początkowo firma działała na terenie dawnych województw kieleckiego, łódzkiego, piotrkowskiego, radomskiego, tarnobrzeskiego.

W latach 1994 - 2001 nasze przedsiębiorstwo prowadziło także handel detaliczny i hurtowy artykułami galanteryjnymi - torebki damskie, portfele, plecaki itp.
Sklep detaliczny mieścił się w wynajmowanych pomieszczeniach na terenia miasta Kielc, ale także w roku 1998 w Jędzejowie.
Działalność ta została jednak zaniechana w lipcu 2001, a wysiłki firmy skupiły się na branży chemii budowlanej.

Spółka Biotech 2 nawiązała ścisłą współprace z funduszem PFRON w 1996, utworzyliśmy miejsca pracy dla inwalidów i zatrudnialiśmy ich w następnych latach.

Obecnie działalność Przedsiębiorstwa Biotech 2 ogranicza się do handlu hurtowego artykułów przemysłowych, konfekcji wyrobów chemii budowlanej, oraz do niewielkiej produkcji opakowań z folii PE.

Od 1994 jesteśmy wyłącznym regionalnym przedstawicielem Fabryki Farb "Wega" z Nieszawy na tereny dawnych województw kieleckiego, radomskiego, tarnobrzeskiego.
W 2001 podpisaliśmy umowę o dystrybucyji uszczelek do okien produkowanych przez firmę Stomil Sanok. Natomiast w 2002 utworzyliśmy razem z firmą Hirsch-Pol - Skład Fabryczny jej produktów na teren województwa świętokrzyskiego.Przedsiębiorstwo Biotech 2 nie ma aspiracji być najpotężniejszą w mieście, chcemy tylko zaproponować współpracę małym sklepom i firmom budowlanym na zasadzie wzajemnego partnerstwa w interesach.

 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.