Chemia > Silikony

SILIKON SZKLARSKI

Tworzy elastyczne i odporne na warunki pogodowe uszczelnienie szczególnie odpowiednie w przypadkach ogólnych prac szklarskich, uszczelniania ścian wokół okien i drzwi, szklarnie i baseny.

Poj. 310ml

SILIKON UNIWERSALNY

Uniwersalny uszczelniacz nadający się w szczególności do wszelkich pęknięć, dylatacji, złączy konstrukcyjnych, połączeń pracujących do 25%, wykończenia i uszczelanienia wszelkich pomieszczeń w tym sanitarnych, kuchennyuch, akwariów. ELastyczny w zmiennych warunkach atmosferycznych. Odporny na wilgoć , wodę, temperaturę od -50C do 180C. Stosowany do wszelkich podłoży, w tym szkła, kamienia, emalii, metalu, PCV, ceramiki, terakoty, glazury, porcelany, drewna itp.

Poj. 310 ml

USZCZELNIACZ AKRYLOWY

Uniwersalny, trwale plasto-elastyczny uszczelniacz akrylowy na bazie wodnej, do wypełniania wszelakich szczelin i pęknieć. Odporny na wilgoć i wahania temperatury w zakresie od -20C do +75 C. Nie powoduje korozji metali.

Poj. 310 ml.

SILIKON 60g

Silikon - masa klejąco-uszczelniająca na bazie wysokowartościowego 100% silikonu. Gwarantuje szybkie elastyczne połączenie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wodę , zasady, kwasy, oleje oraz temp. od -60C do 200C. Doskonale łączy ze sobą: PCV, szkło, aluminium, ceramikę, stal, drewno, pow. emaliowane i inne.

Poj. 60g.

PIANA MONTAŻOWA

Samoutwardzają się, jednokomponentowa, pianka poliuretanowa ze środkiem spieniającym. Zastosowanie: Montaż futryn drzwiowych i okiennych. Wypełnianie i uszczelnianie szczelin, dylatacji i pęknieć. Mocowanie rur i wypełnianie otworów przyrurowych. Izolacja i wypełnianie przepustów kablowych, izolacji sieci wodnych. Uszczelnianie złączy dachowych, ścian i stropów. Środek oddzielający, tłumiący i sklepiający.

Poj. 500ml 750ml.

 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.