Chemia > Impregnaty

Lakier do drewna bezbarwny STARLAK

Ekologiczny wodorozcieńczalny.
Zastosowanie: w pomieszczeniach do malowania boazerii i przedmiotów z drewna. Wskazane nakładać
3 warstwy. Wydajność 10-12 m2/l. Po lakierowaniu wietrzyć do zaniku specyficznego zapachu.

Okres gwarancji 6 miesięcy.

Pojemność 250ml, 1l

Specjalistyczny środek ochrony drewna ANTOX B

Przeznaczenie

Do zwalczania odwadów - technicznych szkodników drewna - w konstrukcjach budowlanych, elementach wystroju zewnętrznego i wewnętrznego, meblach itp. oraz do zabezpieczania przed owadami. Środek dopuszczony do stosowania w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi i zwierząt. Może być stosowany w sąsiedztwie artykułów spożywczych i pasz z wyjątkiem bezpośredniego kontaktu.
Środek należy nanosić 3 krotnie pedzlem.
Norma zużycia ok. 0.25 kg/m2 czyli 0.3 litra/m2.

Gwarancja 1 rok.

Opak. 0.5 kg

Grzybobójczy impregnat do drewna DENDRODEX

Przeznaczenie

Chroni przed sinizną wtórna. Doskonale impregnue m.in. więzby dachowe, altanki, płoty, drewno w masie. DENDRODEX to nowoczesny impregnat chroniący wszystkie rodzaje drewna oraz materiały drewnopochodne przed grzybami i pleśniami i sinizną wtórną. Wydajność 80 do 120 m z litra koncentratu w zależności od gatunku i chłonności materiału.
Najlepsze efekty uzyskamy, gdy drewno jest suche i czyste. W zależności od wybranej metody impregnacji stosujemy różne proporcje stężeń preparatu w wodzie: malowanie 1:20, kąpiel 1:40, metoda próżniowo-ciśnieniowa 1:60.

Trwałość 24 miesiące od daty produkcji.

Opakowanie 1l - koncentrat, 1l - rozcienczony preparat

Impregnat Solny do drewna - Koncentrat

Przeznaczenie

Solny środek do impregnacji drewna i materiałów drewno-pochodnych zabezbieczającym przed pleśnieniem, nieszczącym działaniem grzybów domowych oraz owadów - technicznych szkodników drewna. Impregnat rozpusza się w wodzie w stosunku 1:9. Wydajność 1kg (10 litrów) na 33 m2 impregnowanego materiału. Barwi drwno na blado-niebiesko.

Termin przydatności 24 miesiące.

Opakownie 1.2 kg, 5kg, 20kg

IMPREGNAT DO DREWNA OGNIOCHRONNY

Przeznaczenie

Solny, trójfunkcyjncy środek przeznaczony do zabezpieczania drewna i materiałów drewnopochodnych przed działaniem ognia, grzybów domowych oraz owadów - technicznych szkodników drewna. Po zabezpieczeniu, frewno staje się materiałem niezapalnym, a sklejka materiałem trudnozapalnym. Wydajność - metoda powierzchniowa 200g soli (30 %roztwór) na 1 m2 impregnowanego materiału; -metoda ciśnieniowa - 40 kg soli (10%) na 1 m3 impregnowanego materiału.

Opakowania 1.2 kg, 5kg, 20kg

BETONCHEM

Środek służy do impregnacji - gruntowania murów wewnętrznych i zewnętrznych. Podkład pod kleje do wykładzin podłogowych i płytek ceramicznych. Wzmacnia pomalowane powierzchnie, ułatwia układanie płytek ceramicznych i wykładzin. Może być także stosowany jako podkład pod farby nawierzchniowe, zmniejsza zużycie farby o 10-30%, eiminuje jedno malowanie. Likwiduje trudności z zamalowanie poprzednich kolorów, zacieków, wykwitów, zaczernień, posiada właściwości grzybobójcze zapobiega starzeniu się tynku. Rozcieńczać w stosunku 1:3. Wydajnośc po rozcieńczeniu 6-12 m2/l.

Gwarancja 6 miesięcy.

Opakowanie 1l, 5l

WODA STOP

Woda-Stop jest bezbarwnym wysoko efektywnym uszczelniaczem przed przenikaniem wody, zabezpieczającym zewnętrzne porowate powierzchnie cegły, betonu, tynków, wykładzin ceramicznych i kamiennych, drewna budowlanego - przyjaznym dla środowiska.

 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.