System Zinga to jedno z najlepszych rozwiązanie w przypadku konieczności zabezpieczenia przed korozją różnych konstrukcji i powierzchni stalowych lub odnawiania powłok wcześniej cynkowanych ogniowo czy metalizowanych. Preparat ZINGA - uniwersalny produkt firmy ZINGAMETALL o wyjątkowych właściwościach, porównywalnych do cynkowania ogniowego lub metalizacji (antykorozja).

Główną zaletą, wyróżniającą nasz produkt spośród innych tego rodzaju systemów, jest możliwość scalania się nowej powłoki ZINGA z poprzednią w homogeniczną całość w każdym czasie, nawet po kilkunastu latach. Odnawianie powłoki lub miejsc jej naprawy po spawaniu, wierceniu, nitowaniu czy innych uszkodzeń mechanicznych nie stanowi zatem żadnego problemu. Przy stosowaniu tego produktu wielkość konstrukcji nie ma znaczenia.
NOXYDE jest wodorozcieńczalną farbą do zabezpieczeń antykorozyjnych. Tworzy ciągłe, antykorozyjne i wodoodporne powłoki o elastyczności do 200%. Może być nakładany bezpośrednio na oczyszczone podłoża lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie.

Noxyde zalecany jest do antykorozyjnego zabezpieczania konstrukcji stalowych i zbiorników w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, energetyce i innych. Szczególnie wówczas, gdy chronione elementy ulegają w trakcie eksploatacji odkształceniom sprężystym lub cieplnym np. kratowe konstrukcje słupów w energetyce, pokrywy zbiorników, płaskie dachy, itp.
 

(c) 1999-2003 www.biotech2.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.